CRM video prezentacija

Apie viską trumpai

Atraskite šiuolaikinį būdą dirbti su klientais. Operatyviai, greitai ir paprastai planuokite užduotis. Saugokite ir valdykite visus įmonės dokumentus. Leiskite technologijoms dirbti už Jus, kad galėtumėte skirti laiką tam kas Jums svarbiausia.

Mokomieji video

Kontaktai

Visos įmonės bendras klientų sąrašas. Detalus ir tikslus kliento kortelės aprašas. Greita kontaktų paieška pagal bet kokį reikšminį lauką. Kontakto istorija: atlikti darbai, teikti pasiūlymai, pasirašytos sutartys, kiti dokumentai, vykdomi projektai, pajamos, išlaidos, problemos, pastabos.

Darbai ir užduotys

Darbų planavimas ir vykdymas. Darbų prioritetų skirstymas. Užduočių delegavimas. Galutinio termino valdymas. Pasikartojančių ir masinių darbų kūrimas. Priminimų sistemos. Einamųjų projektų valdymas.

Kalendorius

Kiekvienas vartotojas turi savo individualų dienos, savaitės, mėnesio ir metų kalendorių. Vadovas gali matyti kiekvieno darbuotojo darbo užimtumą ir per dieną atliktų darbų istoriją. Atostogos, komandiruotes ir nedarbingumas dėl ligos.

Dokumentai

Pasiūlymų, sutarčių ir kitų verslo dokumentų kaupimas ir administravimas. Galimybė įkelti bet kokio tipo failus, kaupti įmonės žinių bazę, dalintis dokumentų šablonais. Dokumentų katalogizavimo įrankis (Dokumentų "medis"). Paieška ir per prisegto dokumento turinį.

Ataskaitos

Greitas detalių ataskaitų gavimas - kiekvienas sistemos laukas yra "pjūvis" ataskaitai. Galimybė susikurti ir išsaugoti ataskaitas daugkartiniam naudojimui. Duomenų kitimo stebėjimas realiu laiku. Ataskaitos duomenų eksportas į xls formatą. Ataskaitose yra funkcija masinių laiškų siuntimui.

Mūsų klientai